top of page

Будь-яка ініціатива неможлива без надійних партнерів та спільних зусиль. Партнерами OPEN.UA виступають такі компанії та організації:

Partners​

Заснована у 1975 році корпорація Microsoft є визнаним світовим лідером у галузі розробки програмного забезпечення й у наданні послуг та рішень, які допомагають людям та компаніям повною мірою реалізувати свій потенціал.

Вже 10 років працює компанія «Майкрософт Україна», яка з 2011 року впроваджує програму підвищення конкурентоспроможності України, що  передбачає впровадження інформаційних технологій у 4-х ключових сферах: розвиток системи освіти, впровадження електронного врядування, розвиток трудових ресурсів та розвиток галузевого IT-кластеру.

Компанія також співпрацює з громадськими організаціями та надаємо їм можливість безкоштовно отримати програмне забезпечення у рамках програми Microsoft Software Donation.

Серед втілених в партнерстві з українськими НУО проектів і програм - «Онляндія» – безпека дітей в Інтернеті, IDEA – підвищення комп’ютерної грамотності населення, «Партнерство в навчанні» - впровадження інформаційних технологій у школах, Imagine Cup – конкурс студентських ІТ-проектів.

Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) — міжнародна неприбуткова організація, що адмініструє інноваційні програми, спрямовані на розвиток лідерського потенціалу для внесення позитивних змін у життя глобалізованого суспільства. IREX застосовує методи роботи та інноваційні технології, випробувані на практиці, для впровадження рішень, які враховують особливості кожної країни присутності. IREX співпрацює з громадянами та установами більше ніж 100 країн. IREX підтримує програми, що передбачають використання технологій для розвитку громад, і програми розвитку громадянського суспільства. Програма «Бібліоміст» розширює доступ до інформації шляхом обладнання близько 1600 публічних бібліотек комп’ютерною технікою, навчання бібліотекарів та користувачів роботі з новітніми технологіями на базі 25 тренінгових центрів, проведення онлайн-конкурсів і тренінгів з веб-дизайну, розробки відео, блогінгу, соціальних медіа та електронного етикету.

Національний центр електронного урядування створено  27 квітня  2010 року як структурний підрозділ ДП «Держінформресурс України». Метою створення Центру є забезпечення координаційно-організаційної, дослідницької, експертної, технологічної, навчально-методичної, консультативної, просвітницької підтримки органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, бізнесу і громадських організацій із впровадження та застосування технологій електронного урядування. Експертами та співробітниками НЦЕУ розроблено проект Концепції розвитку електронного урядування в Україні, проект «Стратегії розвитку інформаційного суспільства в Україні», проект Концепції першого в Україні комплексного регіонального проекту «Електронний регіон – Електронна Дніпропетровщина», типове програмно-технічне рішення щодо організації звернення фізичних та юридичних осіб в органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування в електронній формі. НЦЕУ активно бере участь у впровадженні міжнародної ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд». Підготовлено пропозиції до розділу «Впровадження технологій електронного урядування та розвиток електронної демократії» Плану дій та Плану заходів Ініціативи. На НЦЕУ покладено функції координатора діяльності Міжнародної ради Ініціативи.

Ciklum - данська аутсорсингова IT компанія, що надає послуги з розробки програмного забезпечення для клієнтів зі Скандинавії, Західної Європи та Північної Америки. Компанія була заснована в 2002 році. На сьогодні в Ciklum працює більше 2000 розробників і фахівців з поліпшення якості, об'єднаних в більш, ніж 170 клієнтських команд.
Відкритий скандинавський стиль менеджменту, горизонтальна організаційна структура компанії та сама бізнес-модель створюють сильну основу для розвитку кожного співробітника.
У Ciklum, ми глибоко впевнені, що особистий та професійний ріст важливі для кожного, тому ми створюємо атмосферу, в якій співробітникам легко розкрити свій потенціал. Ми підтримуємо вільний обмін знаннями, самоосвіту та ініціативи співробітників.
Крім того, ми відкриті не тільки для співробітників компанії, але і для зовнішніх ІТ-фахівців. Ми проводимо популярні по всій Україні заходи: IT Jam, спеціалізовані «Сіклум Суботники» (.Net, Java, Mobile Saturdays); активно підтримуємо ІТ-спільноти, є спонсорами різних конференцій та інших заходів (Drupal Camp, RubyShift, Symphony Camp і т.п .). Розклад подій, які ми проводимо і підтримуємо, можна знайти в нашому календарі: www.ciklum.net/calendar

AIESEC в Україні — міжнародна молодіжна організація, що допомагає розвивати професійні навички та особисті якості, отримувати новий досвід, приймаючи участь у міжнародних програмах та організації проектів.
Прагнучи здійснення позитивних перетворень у сучасному суспільстві та сприяння реалізації міжнародної ініціативи «Партнерство відкритий уряд», AIESEC в Україні бажає залучити активну молодь України до розробки  якнайбільше конкретних соціальних ідей, що можуть зробити суспільство більш прозорими, менш корумпованими та керованими людьми за допомогою нових електронних технологій.

life:) – український оператор мобільного зв’язку, що динамічно зростає та надає зручні доступні тарифи і високу якість послуг для 10,1 мільйона своїх абонентів у всіх регіонах країни, де проживає 98% населення. life:) є одним із лідерів ринку із впровадження інноваційних послуг. Оператор вперше на мобільному ринку  України представив такі послуги, як MeloRing, Голосовий SMS, Push-To-Talk, microSIM-картка, мобільне телебачення, технологію EDGE та ін. Серед останніх інновацій компанії – безплатний доступ до соціальних мереж Facebook та ВКонтакте, та онлайн-чат з операторами call-центру.

Одним із важливих напрямів соціальної відповідальності life:) є підтримка розвитку та реалізації соціально-освітніх проектів для молоді. У межах цього напрямку соціальної діяльності компанія life:) співпрацює з міжнародними та вітчизняними студентськими і громадськими організаціями, такими як AEGEE-Київ, AIESEC, SIFE, «Студреспубліка» та ін.

З 2009 року компанія реалізовує соціально-освітню програму «Стрибок у життя:)» (англ. – jump into life:)), що покликана реалізувати потенціал талановитих студентів-cтаршокурсників провідних ВНЗ країни.

Загалом за чотири роки програма «Стрибок у життя:)» випустила 150 молодих фахівців, 100 з яких пройшли стажування у різних підрозділах компанії, а 50 найкращих учасників програми приєднались до дружньої life:) родини у якості співробітників. life:) не зупиняється на досягнутому і незабаром оголосить новий етап програми «Стрибок у життя:)» на 2013 рік.

Подробиці та перебіг програми - на корпоративному блозі life:)blog оператора.

Transparency International Україна – національне представництво організації Transparency International, організації, що об’єднує понад сто країн світу у боротьбі із корупцією. ТІ-Україна є одним із засновників та лідерів Громадського партнерства на підтримку впровадження в Україні ініціативи Партнерство «Відкритий уряд», до якого входить понад 60 неурядових організацій та індивідуальних членів. Окрім того, Transparency International Україна сприяє розвитку та належному втіленню ініціативи у країнах-членах Східного партнерства та Росії. Зокрема, організація розпочала проект, який має на меті надати можливість недержавним організаціям цих країн зробити їх уряди більш відкритими та підзвітними громадянам шляхом втілення стандартів ПВУ ініціативи. У рамках коаліції держав-учасниць проекту відбувається  розробка єдиної методології громадського моніторингу втілення національних планів дій у кожній із залучених країн.
Повна інформація про Transparency International Україна та її діяльність доступна за посиланням www.ti-ukraine.org

Компанія Dell Inc. (NASDAQ: DELL) є одним з провідних світових виробників комп'ютерної техніки, постачальником продуктів і послуг у сфері інформаційних технологій. Компанія Dell в рамках своєї бізнес-моделі проектує, виробляє та адаптує продукти та послуги відповідно до вимог замовників, а також пропонує широкий спектр програмного забезпечення і периферійних пристроїв. Компанія Dell продає більшу кількість систем по всьому світу, ніж будь-яка інша комп'ютерна компанія.

Dell співпрацює із неприбутковими організаціями по всьому світу з метою вирішення найважливіших соціальних проблем, надаючи свою допомогу у вигляді комбінації технологій та рішень Dell, грошових внесків, досвіду та знань, а також підтримки волонтерів. У 2011 році Dell надала 44 млн долл. на соціальні дотації, а волонтери зі складу працівників компанії присвятили 418 000 годин допомозі тим, хто її потребує.
Компанія Dell враховує побажання своїх замовників та пропонує інноваційні технології та послуги, відкриваючи нові можливості досягати більшого (The Power To Do More). Більш детальну інформацію див. на сайті www.dell.com та www.dell.ua

Кока-Кола Беверіджиз Україна є частиною Coca-Cola Hellenic, другої найбільшої компанії-ботлера продукції The Coca-Cola Company.
Компанія пропонує споживачам широкий вибір продукції в різних категоріях: напої, соки, вода, холодний чай і енергетики. На сьогодні команда Кока-Кола в Україні нараховує близько 2000 працівників у 29 філіях на всій території країни.
Компанія Кока-Кола Беверіджиз Україна дотримується принципів сталого розвитку з метою створення цінностей для свого бізнесу і для суспільства. Ця політика передбачає задоволення потреб споживачів у виборі безалкогольних напоїв, заохочення відкритих робочих стосунків, ведення бізнесу в умовах дбайливого ставлення до навколишнього середовища та здійснення вагомих внесків у соціально-економічний розвиток місцевих громад.

bottom of page